Створення документації в області якості вугілля

Професіоналізм фахівців CCI визнаний на Україні, в зв’язку з чим ми беремо участь у створенні різної документації в області якості вугілля та іншої продукції.

Наші фахівці брали участь у впровадженні державних стандартів ДСТУ 4096-2002, ДСТУ 4083-2002, ГТР 34.09.110-2003, і ​​здійснювали їх редагування, були співавторами проекту договору на поставку палива та розрахунків за нього з урахуванням енерготехнологічної цінності.

Наші співробітники в якості консультантів і технічних експертів залучаються до оцінки систем якості різних підприємств, до акредитації вуглехімічний лабораторій, лабораторій металургійного дивізіону, розробку інструкцій та методик. Ми з радістю допоможемо Вам у підготовці вашої лабораторії до акредитації.

Фахівці ССI готові допомогти в організації Вашої лабораторії, їх комплектації необхідним лабораторним, обладнанням для підготовки проб, лабораторними меблями, посудом.

Навчання Ваших співробітників ми готові проводити як на базі ССІ, так і на базі Вашого підприємства.

Фахівці CCI завжди готові роз’яснити отримані при інспектуванні результати з посиланнями на міжнародні та національні нормативні документи, запропонувати замовникам найбільш оптимальні схеми виконання робіт, необхідні для визначення показників якості різних видів продукції, запропонувати шляхи усунення виявлених в результаті інспектування недоліків, надати інші консультаційні послуги в сфері нашій діяльності.

Купуйте нерухомість безпечно

Придбання, володіння та відчуження нерухомості для будь-якого бізнесу є пнцвідповідальними заходами, до яких слід належить виважено і професійно.

В Україні поширений вид шахрайства при операціях з нерухомістю і це треба завжди пам’ятати, коли Ви збираєтеся купити, здати в оренду або продати комерційний об’єкт.

В Україні діє Правовий центр нерухомості, який надає юридичні послуги з супроводу операцій з нерухомістю в Києві та Київській області.

www.pravovoycentr.kiev.ua

Міжрегіональна Судова Експертиза

НП «Міжрегіональна Судова Експертиза»

мережа експертних організацій

На початок 2017 року некомерційне партнерство «Міжрегіональна Судова Експертиза» являє собою найбільше об’єднання недержавних судово-експертних організацій і недержавних судових експертів. Даним фактом стала успішна реалізація концепції по створенню, глобальної за своїми масштабами, об’єднання експертних організацій, що надають широкий спектр судових та позасудових незалежних експертиз, які мають в загальній складності близько 490 штатних і позаштатних експертів, а також широку мережу регіональних представництв в переважній більшості економічно розвинених регіонів.

На поточний момент вже приблизно 85 % усіх експертиз, що надходять на адресу організацій — членів НП «МСЭ», доручаються нам саме правоохоронними та судовими органами, при цьому вага позасудових експертиз з кожним роком зменшується.

Розробка і надання документації у сфері безпеки підприємств

ПТП України розробляє і надає Партнерам документи в області корпоративної безпеки індивідуально для Вашого бізнесу:

  • алгоритм дій при перевірках даржавних органів,
  • безпека від недобросовісних конкурентів,
  • попередження злочинів на підприємстві та крадіжок.

Наша Палата співпрацює з найуспішнішими українськими компаніями, що надають послуги для бізнесу в Україні.

В рамках даної діяльності Палата провела дослідження ринку і визначила, як порядні і не порядні компанії, які працюють в цій області. З нашою думкою рахуються.

Партнери Палати

diplom_palaty_UAПромислово-торгова палата України запрошує підприємства усіх форм власності та підприємців в члени організації. Диплом члена Палати дасть вам можливість отримати додаткову знижку 10% на всі послуги.
Увага!!! Крім юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – партнерами Палати можуть бути фізичні особи – громадяни України, країн Азії, Африки, ЄС і Америки.

Послуги в сфері міжнародних відносин

Міжнародні послуги (послуги у сфері міжнародних відносин). Палата тісно співпрацює з Торгово-промисловими палатами країн Азії (Пакистан, Індія, Китай) та Африки (Нігерія, Замбія, Південна Африка, Кенія).Азії (Пакистан, Індія, Китай) та Африки (Нігерія, Замбія, Південна Африка, Кенія)

Участь у міжнародних ділових зустрічах, прийомах, презентаціях продукції, конференціях і семінарах не тільки в Україні, але і в будь-якій країні Азії і Африки.

Вартість послуг з підготовки та проведення міжнародних ділових зустрічей, фуршетів, презентацій, конференцій і семінарів – договірна.

Крім того, палата активно співпрацює з Торгово-промисловими палатами Європейського Союзу (Польща, Німеччина, Іспанія, Голландія) та Америки (США, Канада, Мексика).

Дозвіл на роботу в Україні

Дозвіл на роботу в Україні

Для того, щоб іноземець мав можливість офіційно працювати в Україні він повинен отримати дозвіл на роботу, а приймаюча компанія повинна сплатити державне мито за працевлаштування іноземця.

Процес підготовки документа передбачає обов’язкове умова у тому, щоб претендент мав диплом, бажано вищої освіти, відсутність протипоказань по здоров’ю та наявність компанії, яка буде приймати його на роботу. Заяву про отримання дозволу на роботу повинно бути подано в державний центр зайнятості після того, як ця компанія оголосить про існуючі вакансії і пройде певний термін після цього.

Процедура не проста, тому ми рекомендуємо Вам звернутися до фахівців. Краще звернутися до імміграційного адвоката.

Ми рекомендуємо офіційні юридичні компанії, які спеціалізуються на отриманні дозволу на роботу, це важливо.

Якщо ви звернетеся до фізичних осіб або фахівців, які не мають права на надання юридичних послуг, то Ви не зможете оскаржити їх дії наприклад до компетентного органу адвокатського самоврядування у разі затримки або отримання негативного результату.

Ми рекомендуємо перевірені компанії, такі як: АКБ «ЄМП»: www.donadvocat.com.