Створення документації в області якості вугілля

Професіоналізм фахівців CCI визнаний на Україні, в зв’язку з чим ми беремо участь у створенні різної документації в області якості вугілля та іншої продукції.

Наші фахівці брали участь у впровадженні державних стандартів ДСТУ 4096-2002, ДСТУ 4083-2002, ГТР 34.09.110-2003, і ​​здійснювали їх редагування, були співавторами проекту договору на поставку палива та розрахунків за нього з урахуванням енерготехнологічної цінності.

Наші співробітники в якості консультантів і технічних експертів залучаються до оцінки систем якості різних підприємств, до акредитації вуглехімічний лабораторій, лабораторій металургійного дивізіону, розробку інструкцій та методик. Ми з радістю допоможемо Вам у підготовці вашої лабораторії до акредитації.

Фахівці ССI готові допомогти в організації Вашої лабораторії, їх комплектації необхідним лабораторним, обладнанням для підготовки проб, лабораторними меблями, посудом.

Навчання Ваших співробітників ми готові проводити як на базі ССІ, так і на базі Вашого підприємства.

Фахівці CCI завжди готові роз’яснити отримані при інспектуванні результати з посиланнями на міжнародні та національні нормативні документи, запропонувати замовникам найбільш оптимальні схеми виконання робіт, необхідні для визначення показників якості різних видів продукції, запропонувати шляхи усунення виявлених в результаті інспектування недоліків, надати інші консультаційні послуги в сфері нашій діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *